сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Производ>ЧЕВЕЛНИ ЧЕВЛИ>ДАМА

Brown Black Flat boots women's new inner height round toe pu leather boots for women

детали

EUR Size:36-37-38-39-40-41

Боја: црна

Payment Terms:L/C,D/A,D/P,T/T

MOQ:1000 pairs

  • Опис на производот

  • Производ Тагови

  • Распрашува

  • Препорачај

ОПИС

8ab77229d279a61567074f644c89f3b

нашата компанија

Ningbo Kingbo International Trade Co., Ltd. е основана во 1995 година, таа е специјализирана за извоз на обувки. Се наоѓа во центарот на Cixi, Ningbo, во близина на мостот залив Хангжу и пристаништето Ningbo. Нашата фабрика се наоѓа во Венлинг, Тајџоу, со изложбен салон од повеќе од 600 квадратни метри. Со оглед на богатото искуство и професионалниот тим во производството и извозот на чевли, со висок квалитет и услуга за нашите клиенти, се надеваме дека ќе изградиме долгорочен бизнис однос со тебе.

 

нашите производи

Нашата компанија е вклучена во различни видови чевли, ние главно извезуваме спортски чевли. Покрај тоа, ги покриваме сандалите, платното, кожените чевли и така натаму, кои можат да ги задоволат сите барања на клиентите. Нашиот производствен извозен пазар е насекаде низ зборот, како Англија, Шпанија, Австралија, Филипини итн. Нашите клиенти се исто така диверзифицирани, чевлите без трошење, обувките, mrpsport и SM се наши клучни клиенти, тие имаат стабилно и долгорочно партнерство со нас.


Способност за тестирање

Ориентираниот кон висок квалитет е принципот на производство на нашата компанија, така што имаме целосен и напреден систем за тестирање за да го подобриме квалитетот на производството во најголема мера. На пример, машина за тестирање на моќност, машина за тестирање за виткање на материјалот, машина за тестирање на абразија на ѓонот и работилница за вбризгување 19 машина за инјектирање 470T макс, сите тие можат да ја гарантираат нашата способност за тестирање.Фабричка сертификација
Пакување и испоракаПроизвод Тагови

Fashion Custom  boots for lady


boot for ladies


Контактирајте нѐ