сите категории
EN

Ти си тука : Дома>Производ>Спортски чевли>ДАМА

Kingbo KB-SL20 Моден дизајн Чевли за трчање со дишење Womanена Чевли за спортско плетење врзани чевли

детали

EUR Size:36-37-38-39-40-41

Боја: Purple

Услови за плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T

MOQ: 1000 парови

  • Опис на производот

  • Производ Тагови

  • Распрашува

  • Препорачај

ОПИС

АРТ.НО: КБ- СЛ20
ГОРНО: MESH + СТП
ПОСТАВУВАЕ: ТЕКСТИЛ
СТРАНА: ЕВА + ТПР

П1, како е квалитетот на вашите производи?  

А1: Ние сме фабрика во hejеџијанг, главно произведувајќи чевли со квалитетна кожа од средна и висока класа и се извезени во Европа.  

П2, дали сте фабричка или трговска компанија?  

А2: И двајцата се. Ние сме ангажирани во оваа област многу години, така што конкурентската цена може да се задржи на нашите клиенти. А, квалитетот за производите и нашата услуга после се подобри од другите.

Компанија: Ningbo Kingbo International Trade Co., LTD.

Адреса: Соба 1806, Северна зграда, централна вила, пат до Шујмен, Сикси, Нингбо, Кина

Е-пошта: shen@nbkingbo.com / lulu@nbkingbo.com

Телефон: + 86-13805818602 / 0574-23718050

нашата компанија

Ningbo Kingbo International Trade Co., Ltd. е основана во 1995 година, специјализирана е за извоз на обувки. Се наоѓа во центарот на Сикси, Нингбо, во близина на заливот Хангжу и пристаништето Нингбо. Нашата фабрика се наоѓа во Венлинг, Тајџоу, со изложбен салон повеќе од 600 квадратни метри. Во поглед на богатото искуство и професионалниот тим во производство и извоз на чевли, со висок квалитет и услуга кон нашите клиенти, се надеваме дека ќе изградиме долгорочен бизнис врска со тебе.

 

нашите производи

Нашата компанија е вклучена во разни видови чевли, ние главно извезуваме спортски чевли. Покрај тоа, ние ги покриваме сандалите, платното, кожените чевли и така натаму, што може да ги задоволи сите побарувања на клиентите. Нашиот производ за извоз на производството е целиот збор, како Англија, Шпанија, Австралија, Филипини итн. Нашите клиенти се исто така разновидни, без трошење чевли, врв на чевли, mrpsport и SM се наши клучни клиенти, тие имаат стабилно и долготрајно партнерство со нас.


Способност за тестирање

Ориентиран кон висок квалитет е принципот на производство на нашата компанија, така што имаме комплетен и напреден систем за тестирање за да го подобриме квалитетот на производството во најголема мера. На пример, машина за тестирање на моќност, машина за тестирање на свиткување материјал, машина за тестирање на абразија и работилница за инјектирање, 19 машина за инјектирање 470T максимум, сите од нив можат да ја гарантираат нашата способност за тестирање.Фабричка сертификација
Пакување и испоракаПроизвод Тагови

Лејди спортски чевли

Спортски обувки Лејди

Контактирајте нѐ